Naglowek 2 z StronaPelna.Master

Lista filmów

ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA 2D dubbing
Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej....
FUTRO Z MISIA 2D PL
Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…
1917 2D napisy
Dwóch młodych żołnierzy - Schofield i Blake dostają rozkaz przedostania się za linie wroga, aby dostarczyć tajną wiadomość, która pozwoli brytyjskim żołnierzy uniknąć wpadnięcia w śmiertelną pułapkę.
GANG ZWIERZAKÓW 2D dubbing
Dwóch młodych żołnierzy - Schofield i Blake dostają rozkaz przedostania się za linie wroga, aby dostarczyć tajną wiadomość, która pozwoli brytyjskim żołnierzy uniknąć wpadnięcia w śmiertelną pułapkę
"On jeden, ich siedem" - PREMIERA SPEKTATLU
Pogrążony w wirtualnym świecie współczesny człowiek często w nim właśnie szuka znajomości, a nawet miłości. Czy poznane tam osoby przyniosą radosne oczarowanie, czy raczej okażą się wielkim rozczarowaniem? Czy znajomi z realnego świata, ze względu na swoją dostępność, są mniej atrakcyjni? Może bardziej śmieszni? Ale przecież wszyscy, w jakiś sposób, jesteśmy śmieszni. Śmiejmy się ze swoich wad! A na powyższe pytania w zabawny sposób spróbuje odpowiedzieć komedia. Nasz Teatr - zaprasza! On jeden, ich siedem autor i reżyseria: Jadwiga Zając – Jankowska OBSADA: Mariola Andrys – Apanaszczyk, Grzegorz Duszyński, Julia Dziemiańczyk, Magdalena Gilewska, Katarzyna Krawczyk, Mariola Rachwalska, Adrianna Stankiewicz, Jadwiga Zając – Jankowska, wokal: Dariusz Kos suflerka: Bożena Górnik |realizacja techniczna:| Marcin Cichocki, Robert Gorgol Foto: Milena Barancewicz – Studio Makatka Wsparcia udzielili: Jakub Iwanisik - Ratownictwo Medyczne Sianów, Studio Druku i Reklamy POL - ART Darłowo - PRZY RONDZIE, Karczma Rzymska Dariusz Kos Darłowo, PRZEDSZKOLE PRZY SZKOLE
SUPERPIES I TURBOKOT 2D dubbing
Po 50 lata w kosmosie i powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela.
PAN T. 2D PL
Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością. To wszystko zna z własnego doświadczenia niejaki Pan T. – uznany pisarz, który mieszka w hotelu dla literatów. Mężczyzna utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce, z którą łączy go płomienny romans. Pewnego dnia do sąsiedniego mieszkania wprowadza się chłopak z prowincji, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T. staje się dla niego mistrzem i nauczycielem. Życie głównego bohatera nabierze tempa, gdy władze zaczną podejrzewać go o niecne zamiary wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponętna uczennica zaszokuje go niespodziewanym wyznaniem, a Urząd Bezpieczeństwa zacznie śledzić każdy jego ruch. W tej rzeczywistości pełnej absurdów trudno będzie zachować powagę.
ZENEK 2D PL
Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.
BAYALA I OSTANI SMOK 2D dubbing
Czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek dopóki podstępna królowa Ophira nie porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy.
BAD BOY 2D PL
Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.
SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA 2D dubbing
Tom Wachowski, oficer policji w San Francisco oraz Sonic - antropomorficzny pozaziemski jeż, łączą siły, by pokonać Doktora Robotnika.
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER 2D PL
Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.